Nordlaks støtter FK Brage Trondenes

For både sesongen 2019 og 2020 har Nordlaks valgt å være en stor sponsor av FK Brage Trondenes sitt arbeid. Det er vi utrolig takknemlige for!

Nordlaks har valgt å støtte klubbens arbeid for barn og unge to år på rad, med det styret omtaler som en betydelig og viktig økonomisk sum. Dette muliggjør flere tiltak for å kunne tilby våre medlemmer et enda bedre og bredere tilbud.

Styrets og klubbens målsetning er at vi skal være «best for barn og unge», og disse sponsormidler er en viktig faktor for å kunne drifte på en sunn og god måte, hvor det skal være plass til alle barn og unge som ønsker å spille fotball.

FK Brage Trondenes ønsker å rette en stor takk til Nordlaks for den økonomiske støtten, og deres logo vil bli å se på både lagsmateriell og på reklameskilt rundt Kraftløkka.